BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Projektowanie

Specyfika pakowanego produktu wymusza niestandardowe podejście do pomysłu klienta już na etapie projektowania, Dlatego dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów proponując profesjonalną obsługę i krótki czas realizacji.

Realizujemy idee i pomysły klienta prowadząc projekt poprzez wszystkie fazy, począwszy od koncepcji/szkiców koncepcyjnych, wspierając się wizualizacją lub rysunkami, a nawet wykonując prototyp modelu próbnego do zaakceptowania. Współpracując ściśle z klientem proponujemy niezbędną ilość wariantów tak, by w końcowym efekcie wybrany został najodpowiedniejszy.

Pragniemy dostarczać dobrze zaprojektowane produkty odpowiadające potrzebom klientów oraz potwierdzające poczucie indywidualności wyrobu i marki.

Wykonujemy także projekty zlecone, przykładając wysoką wagę do uzyskania pełnej satysfakcji klienta z dobrze wykonanego opakowania.

Doświadczenie fachowców oraz zaawansowane oprogramowanie pozwala nam w krótkim czasie zaprojektować i wykonać opakowanie, a także oprzyrządowanie (formy) wykorzystywane w procesie produkcji.
innowacje i projektowanie


projektowanie 1 projektowanie 2 projektowanie 3

 

Konfekcjonowanie

Oferujemy pełną obsługę związaną z produkcją i konfekcjonowaniem wyrobów naszych klientów, począwszy od zaprojektowania opakowania i produkcji, a na wysyłce do dowolnie wskazanych miejsc skończywszy.

Do konfekcjonowanych blistrów proponujemy wycięcie eurozawieszki.

  1. Konfekcjonowanie opakowań złożonych, łączących kartoniki drukowane z blistrami, zgrzewając je z odpowiednią wypraską z folii, z zamieszczonym w niej wyrobem Klienta.
  2. Zgrzewanie blistrów wraz z umieszczoną wewnątrz wkładką tekturową, wykorzystywane w handlu detalicznym w celu poprawy wizualnej prezentacji produktu, jego cech i przekazania niezbędnych informacji oraz dzięki dużej trwałości oraz solidnemu zamknięciu zapewnienie nieruchomości wkładki tekturowej.
  3. Zgrzewanie folii z wytłoczonym blistrem przeznaczonym np. na płytę, zapobiegając kradzieży oraz uszkodzeniom i przemieszczaniu się wyrobu.

 

Wizualizacja produktów

Oddająca realistyczne parametry i eksponująca zalety pakowanego produktu, stanowi wygodne i skuteczne narzędzie współpracy zarówno dla firmy jak i dla klientów. Ułatwia uzyskanie wymaganego efektu poprzez możliwość bieżącego korygowania niezgodności oraz wprowadzania do projektu nowych szczegółów.
W początkowej fazie projektowania klient przekazuje nam pomysł, ideę, koncepcję lub choćby szkic czy informacje dotyczące zarówno pakowanego produktu, jak i opakowania (wymiary, waga, przeznaczenie, miejsce ekspozycji itp.). Na tej podstawie i przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowanie prezentujemy proponowane przez nas rozwiązanie, ułatwiając podjęcie decyzji lub określenie nowych ustaleń dotyczących przygotowania prototypu. Dokonujemy poprawek projektu w najdrobniejszych szczegółach, do momentu uzyskania ostatecznej akceptacji klienta.

 

BAMzelnicigratis durex m joy tacka

 


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...