BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Wejscie do biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę.

Od 1994 roku działamy prężnie jako producent opakowań z tworzyw sztucznych termoformowanych próżniowo. Opakowania nasze otwierają nowe możliwości promocji i sprzedaży produktów naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju opakowań, niezbędnych przy promocji nowości rynkowych i stanowiących podstawowy asortyment promocyjny firmy. Wysoka jakość oraz niepowtarzalny design projektowanych i produkowanych przez nas opakowań podnosi atrakcyjność produktów naszych klientów.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów ułatwiających identyfikację produktów w miejscu sprzedaży, doskonale eksponujących ich zalety i przyciągających uwagę klienta, takie jak display'e, ekspozytory, tacki, listwy, blistry, pudełka i wiele innych. Proponujemy także usługi dodatkowe, takie jak konfekcjonowanie wyrobów naszych klientów, gięcie, sztancowanie oraz zgrzewanie termiczne.


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...