BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Jakość i środowisko

 

9 certyfikat PL 1

14484certyfikatems 1

Jakość

Zgodnie z polityką jakości zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości wyroby i usługi, poprzez niekonwencjonalne rozwiązania, nowoczesny park maszynowy i pełne zaangażowanie całego zespołu.
Dlatego oferujemy możliwość stworzenia opakowania spełniającego indywidualne potrzeby Klienta oraz realizujemy jego wizje, każdy projekt traktując priorytetowo i podejmując cały proces związany z uzyskaniem wymaganego efektu (wzoru opakowania). Opakowania termoformowalne stanowią istotną część promocji produktów. Idealne opakowania dają przewagę nad konkurencją dlatego tak istotna jest współpraca z odpowiednim partnerem.
Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom naszych Klientów oraz dla uzyskania ich satysfakcji, wdrożyliśmy w firmie System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 oraz System Środowiskowy ISO 14001:2004 przyznany przez jednostkę certyfikująca BUREAU VERITAS Certification.
Ciągle doskonalimy i rozwijamy naszą działalność starannie dobierając dostawców, pracowników oraz dbając o wzajemnie korzystne relacje.

 

 

 

 

HACAPpl

Polityka bezpieczeństwa żywnościowego

Podstawowym celem i zamiarem Firmy PAKFORM jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań naszych Klientów, szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów i usług, jakimi są oferowane w szerokim asortymencie opakowania z tworzyw sztucznych.
Osiągnięcie tego celu realizujemy poprzez wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontrolny),
Pracownicy naszej Firmy zostali przeszkoleni w zakresie systemu wdrażania systemu HACCP, są świadomi zagrożeń, jakie zostały zidentyfikowane w całym cyklu od wprowadzenia do konfekcjonowania i magazynowania asortymentu spożywczego i jednocześnie odpowiadają za jego bezpieczeństwo zdrowotne.
Polityka bezpieczeństwa żywnościowego jest rozpowszechniona i znana wśród wszystkich pracowników Firmy oraz podlega przeglądowi w zależności od potrzeb.

 

Środowisko

Jak PAKFORM oddziałuje na Środowisko?

Realizując bogaty program ochrony środowiska w roku 2013 firma PAKFORM uzyskała certyfikat ISO 14001:2004 przyznany przez niezależną jednostkę akredytacyjną PCA. Do najważniejszych punktów programu należą:

  1. Optymalizacja surowca w oferowanych wyrobach przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych parametrów. Pozwala to zaoszczędzić ok. 15-20 ton surowca rocznie.
  2. Zastosowanie w produkcji najnowszych technologicznie materiałów ulegających biodegradacji i nadających się do biokompostowania – poliaktyd (PLA)
  3. Kolejne plany na najbliższe lata to przystosowanie zakładu produkcyjnego w odnawialne źródła energii.

 

Polityka jakości i środowiskowa (*.pdf)

Polityka etyki biznesowej (*.pdf)

Polityka CSR (*.pdf)

 

 


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...