BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Pragniemy dostarczać dobrze zaprojektowane produkty odpowiadające potrzebom klientów oraz potwierdzające poczucie indywidualności wyrobu i marki.

Wykonujemy także projekty zlecone, przykładając wysoką wagę do uzyskania pełnej satysfakcji klienta z dobrze wykonanego opakowania.

Doświadczenie fachowców oraz zaawansowane oprogramowanie pozwala nam w krótkim czasie zaprojektować i wykonać opakowanie, a także oprzyrządowanie (formy) wykorzystywane w procesie produkcji.

Specyfika pakowanego produktu wymusza niestandardowe podejście do pomysłu klienta już na etapie projektowania. Dlatego dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów proponując profesjonalną obsługę i krótki czas realizacji.

Realizujemy idee i pomysły klienta prowadząc projekt poprzez wszystkie fazy, począwszy od koncepcji/szkiców koncepcyjnych, wspierając się wizualizacją lub rysunkami, a nawet wykonując prototyp modelu próbnego do zaakceptowania. Współpracując ściśle z klientem proponujemy niezbędną ilość wariantów tak, by w końcowym efekcie wybrany został najodpowiedniejszy.

innowacje i projektowanie


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...