BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (dalej zwanym „RODO”),  Pakform Group Spółka z organiczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Pruszkowie , informuje, że od dnia 25 maja 2018 roku będą Państwu  przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Pakform Group Spółka z organiczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.

Czytaj więcej...

Targi Empack 15-16 kwietnia 2015r w miejscowości Hertogenbosch. 

Podczas tych targów branżowych mogliśmy osobiście porozmawiać o interesach, zaprezentować nowe trendy w dziedzinie opakowań oraz nawiązać nowe relacje biznesowe.

Czytaj więcej...

10 Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations już za nami. W Hali Expo XXI w Warszawie w dniach 17-18 kwietnia zaprezentowaliśmy Państwu Nasze opakowania z tworzyw sztucznych termoformowanych próżniowo, niezbędnych przy promocji nowości rynkowych i stanowiących podstawowy asortyment promocyjny firmy. Dodatkowo przedstawiliśmy opakowania wytłoczone z folii bezpośrednio zadrukowanej i z możliwością automatycznego pozycjonowania na detalu. Mają one szczególne zastosowanie do tacek z bezpośrednim kontaktem z żywnością. 

Czytaj więcej...

W dniach 4-5 kwietnia firma Pakform Group zaprezentowała się na 9 Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations 2017. Nasze stoisko B22 cieszyło się sporym zainteresowaniem.

 

Czytaj więcej...

HACAPplFirma wdrożyła system bezpieczeństwa HACCP, umożliwiający produkcję opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. 

certyfikaty-Szlachetna-paczka-4Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.

Obraz1Po raz kolejny firma PAKFORM wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej w 508 lokalizacjach w całej Polsce.


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...