BOX 3D 1

Aktualności

BOX 3D 2

Jakość i Środowisko

BOX 3D 3

Innowacje i Projektowanie

BOX 3D 4

Galeria zdjęć

Polepsz swój biznes wybierając najnowszą ofertę opakowań firmy PAKFORM.

Dzięki nam Twój produkt będzie wyglądał dużo lepiej niż kiedykolwiek. Szeroka gama surowców, bogate doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz technologicznie nowe rozwiązania pozwolą zaprojektować i wdrożyć zupełnie nowe rodzaje opakowań, niedostępne jeszcze u innych wytwórców.

Pozwól nam zaprojektować opakowanie dostosowane do Twoich potrzeb. Nasza kadra inżynierów przedstawi najdogodniejsze rozwiązanie kładąc nacisk na wysoką jakość opakowań przy jednoczesnej optymalizacji surowca oraz działając zgodnie z polityką środowiskową.

Najważniejszym dla nas kryterium jest pełne zadowolenie Klienta. Skontaktuj się z nami, prześlij zapytanie. Przedstawimy kilka wariantów rozwiązań, a to które Cię zainteresuje zostanie dopracowane w procesie produkcyjnym w celu zoptymalizowania kosztów produkcji.

 

 

Pobierz Katalog


unileverbeiersdorfbrand supportcecdcharterhousecleaniccotycpczteryczwartedanonefocus media grouphenkelinter sprayjacobskosmepolkraft foodslilleborglindtlorealmargaret astormiracululmmpsnestleniveapernod ricardphilipspz cussonsrimmelsarantistchibovaleowagenerwellawyborowa

Pakform

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. ...